byebye covid

ANDREAS KALCKER

Vítejte na české verzi Bye Bye Covid

Řešení koronaviru, o kterém nechtějí, abyste věděli

checo

Udělejte STOP epidemii koronaviru právě teď

Bye bye Covid je víc než kniha, je to silný příběh vyprávěný přispěvateli, většinou lékaři, vojáky a novináři, kteří z první linie podávají svědectví o nezvratné realitě, o níž ti, kdo jsou u moci, nechtějí, abyste ji znali.

Nejsou to jen příběhy, jsou to statisíce zachráněných životů a řešení této nesmyslné plandemie, kterou všichni trpíme, můžeme změnit tím, že budeme společně zachraňovat životy, jak je tato kniha určena těm, kteří mají pochybnosti o léčebném použití oxidu chloričitého (CDS).

V jakém jazyce si přejete knihu zakoupit? Wich language you want to buy the book?

Pokud si přejete v objednávce zakoupit více jazyků, klikněte na tlačítko níže

Neexistuje nic jako záchrana života, to můžeme, a tato kniha je živým důkazem

Není nad to zachránit život, můžeme, a tato kniha je živým, nezvratným, nevyvratitelným důkazem, který obsahuje i vědecké studie provedené na lidech a publikované v roce 2021, které ukazují ohromující účinnost přes 99 %, bez negativních vedlejších účinků.
Je to skutečnost, kterou oficiální a masmédia nechtějí uznat, tyto znalosti zachraňují životy, můžete být součástí tohoto velkého hnutí.

Pokud patříte k těm šťastlivcům, kterým CDS změnila život k lepšímu, je nyní čas vám to oplatit, stát se součástí tohoto velkého hnutí a zachránit životy tím, že tuto knihu darujete těm, kteří o ní nevědí nebo o ní pochybují.